Україна – Австрія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:00, 21 чер 2021
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Україна – Австрія.

Це два абсолютно рівних суперники. Зрозуміло, що команди заявляють, що гратимуть на перемогу, проте нічийний результат вигідний обом збірним. Гравці підсвідомо триматимуть це в голові.

Чисто по-футбольному мій діагноз – Україна не програє, проте за такий мізерний коефіцієнт (1,3) немає сенсу робити ставку.

Склалася така дилема, що в разі перемоги чи нічиєї команда Шевченка посяде друге місце, яке виводить у 1/8 фіналу чемпіонату Європи на збірну Італії, а у випадку поразки може не вистачити очок чи кращої різниці забитих/пропущених, аби вийти з групи.

Отож занадто ризиковано програвати, тому мій прогноз – нічия.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
19:00/21 чер
Україна – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
18
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі