Угорщина – Польща: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 25 бер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Угорщина – Польща в 1-му турі кваліфікації ЧС-2022.

На старті, в загальному, всі команди рівні. У всіх однакова кількість очок. Кожен розраховує на те, що вдалий старт дозволить вкотитися в турнір і дозволить вибудувати якісь надії.

Угорщина грає вдома. Варто від цієї команди чекати активного футболу. Хоча поляки, можливо, й серйозніші за складом. Але мені здається, що в цілому в цьому матчі ми повинні побачити гру в атаку.

Кваліфікація до чемпіонату світу складна, вона набагато складніша, ніж на чемпіонат Європи, тим більше з урахуванням появи Ліги націй. А тут потрібно хапатися за свої шанси з самого першого дня.

Пропоную ставку «обидві команди заб’ють» з коефіцієнтом 2,02. Мені здається, що потрібно діяти саме так, хоча б виходячи з коефіцієнту.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Відбір
21:45/25 бер
Угорщина - Польща
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

VIP-програми
Викради тачку у Favbet
Букмекерська контора Favbet в культовому стилі розігрує 21 автомобіль. Для участі у щотижневому розіграші необхідно зробити ставку 100 гривень. Пропозиція діє з 16 лютого до 28 березня 2021 року.
104
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі