Угорщина – Німеччина: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

21:45, 11 чер 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на матч Ліги націй Угорщина – Німеччина.

В прогнозі до матчу Італія – Угорщина я писав, що успіх команди Марко Россі в зустрічі з командою Англії має радше випадковий характер, що і було доведено в Чезені, де італійці фактично не мали жодних проблем зі своїми суперниками.

На черзі у збірної Угорщини матч із німцями і тут потрібно дивитися не стільки на цей конкретний поєдинок скільки на весь календар Угорщини в цілому. Англія, Італія, Німеччина – саме в такому порядку зіграють наші географічні, прости Господи, сусіди.

Якщо топ-збірні можуть собі дозволити використовувати ротацію, то команди типу Угорщини покладаються на плюс-мінус одних і тих само виконавців. А Німеччина після двох нічиїх поспіль матиме ще й надзвичайну мотивацію здобути перші 3 очки в турнірі. Тому я не заздрю Угорщині в цьому матчі. На індивідуальний тотал команди Гансі Фліка більше 2.5 м’ячів букмекери із Favbet дають коефіцієнт 2.66. Щасти Вам!

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Програш
Ліга націй
21:45/11 чер
Угорщина – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі