Угорщина – Німеччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

21:45, 11 чер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги націй Угорщина — Німеччина.

У двох попередніх матчах Угорщини успішно ставив на її перемогу із форою +1,5 голи. Зараз спробую зіграти аналогічний варіант. Є, звичайно, побоювання щодо фізичної готовності угорців. Адже у тренера Марко Россі є є чітка основа, яку він випускав і на Англію, і на Італію, міняючи лише голкіперів.

Наставник німців Ханс-Дітер Флік проводив активну ротацію. Але деякі гравці у нього виходили неодмінно. В них я бачу лідерів команди: Ноєр, Рюдігер, Кімміх, Мюллер. Мені здається, що прийшов час на їхньому місці спробувати інших кандидатів. Тим більше на щось таке і натякнув Флік на прес-конференції. Це швидше мої передчуття.

Пишу це у кожному прогнозі на угорців. Для них ця Ліга націй — це дуже важливий турнір. І для вболівальників також, які мають стати для господарів дванадцятим гравцем. Тому мій вибір знову перемога Угорщини із форою +1,5 голи.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/11 чер
Угорщина – Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
73
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі