Угорщина – Англія: прогноз і ставка Роберто Моралеса

19:00, 04 чер 2022
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч Ліги націй Угорщина – Англія.

Угорці все ж не змогли вийти на хоча б середній стабільний європейський рівень. Команда начебто грає досить правильно і має компактну структуру дій, але не може зробити якісний ривок. Бракує яскравих футболістів, або якихось досить оригінальних ідей. Березнева поразка від Сербії підкреслює, що команда досить сіренька.

Не будемо забувати, що Англія Саутгейта віце-чемпіон Європи, вона без проблем відібралася і в Катар-2022. Гра збірної «Трьох левів» здебільшого є прагматичною, проте за рахунок високої інтенсивності, а також високого класу виконавців та солідної за якістю лавки резервістів англійцям вдається здобувати перевагу з мінімальною перевагою.

Ставка – гості з форою (-1).

Ординар: Програш
Ліга націй
19:00/4 чер
Угорщина – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі