Угорщина – Англія: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 02 вер 2021
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Угорщина – Англія.

Матч лідерів своєї відбіркової групи. Я думаю, зрозуміло, що збірна Угорщини буде грати на «дикому» ентузіазмі. Тим більше в Угорщині мало не раніше за всіх в Європі дозволили стовідсоткову наповненість трибун. Для Англії це перший матч після фіналу чемпіонату Європи, фіналу, який став для них таким великим розчаруванням. Думаю, що з чисто психологічної точки зору англійцям дуже важливо виграти зараз. Вони це прекрасно розуміють, а можливості у них є. Все-таки за класом Англія сильніша за угорську збірну.

Мені здається, в цьому матчі можна буде ставити на голи. Я не думаю, що Угорщина буде грати від оборони, «паркувати автобус». З англійцями це великого сенсу не має. Швидше за все, вони будуть шукати якийсь шанс в атаці. Коефіцієнт на «тотал більше ніж (2.5) м’ячі» – 2,18. На мій погляд, він занадто великий, його треба використовувати. Можна навіть поставити «обидві заб’ють», там взагалі 2,34, але не виключаю, що англійці можуть перемогти 3:0. Впевненість – 8 по 10-бальній системі.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/2 вер
Угорщина – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі