Угорщина – Англія: прогноз і ставка. Будапештська магія або все ж сухий прагматизм Саутгейта?

21:45, 02 вер 2021
У другому ігровому дні конкурентних протистоянь передбачається в невеликій кількості. Цілком можливо, що на «Пушкаш-Арені» ми побачимо одне з них.

Під час літнього форуму угорці закохали в себе всю Європу. За рахунок своєї самовідданості й характеру вони вигризали залікові бали та мало не створили сенсацію в останньому турі проти німців. Все це до того, що мадярів ніколи не можна недооцінювати, навіть коли навпроти них топова збірна і вже тим більше в разі, коли «чарівників» підтримує вщент заповнений стадіон. Терпіти, вичікувати та вчасно й точково вколоти колектив Марко Россі вміє як ніхто інший.

А ось збірна «трьох левів» якраз є повною протилежністю угорцям в плані любові футбольних фанатів. Відверта «сушка» гри від Саутгейта викликала лише негатив з боку звичайного пересічного уболівальника, але з іншого боку його тактика працювала на результат, якого він домагався з разу в раз аж до фіналу. Чи продовжить Англія продовжувати всіх нас «радувати» подібним видовищем? Найімовірніше так, ніж ні.

Незважаючи на статус англійців, як явного фаворита протистояння, не ризикну загравати гандикап в їхній бік. В даному випадку більше до вподоби один зі статистичних варіантів. Примітний той факт, що стерильний стиль Саутгейта не припускає багато тактичних фолів й доволі часто у статі можна спостерігати картину, коли Англія завершує зустріч так і не підібравшись до двозначних цифр за фолами. Угорщина ж у рідних пенатах – це завжди запал, силовий футбол й чіпка хватка за результат будь-яким способом. Домашні матчі з тими ж поляками та турками, як яскравий приклад і в цьому сенсі можна розглянути різницю порушень на користь господарів.

Ординар: Виграш
Чемпіонат світу-2022. Кваліфікація
21:45/2 вер
Угорщина – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
24005 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі