Уго Дельєн – Данило Медведєв. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:30, 28 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Уго Дельєн – Данило Медведєв у другому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в середу, 28 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі росіянин легко переможе.

У Данила Медведєва поки що дуже комфортна сітка. У першому колі з індусом він дуже легко розправився. У другому раунді, мені здається, має бути ще простіше. Грати доведеться за болівійцем Уго Дельєном, який небезпечний тільки на ґрунті. Там він, дійсно, сильний. Дельєн навіть дозволив собі толком не готуватися до US Open, він до останнього грав ґрунтові турніри в Європі. Думаю, і зараз йому дуже хочеться скоріше знову опинитися на ґрунті. У першому колі йому пощастило, що кореєць Квон отримав травму в четвертому сеті.

Якщо індус зі складним прізвищем мав непоганий козир – потужну подачу, то у Дельєна проти Медведєва немає ніяких варіантів. Подає він досить м’яко. Якщо сам Данило буде зібраний і добре налаштується, то виграє без всяких проблем. Він розуміє, що сили знадобляться в матчах з більш складними суперниками. Данило дуже багато грав останнім часом, так що зараз треба сили економити.

Припускаю, що він виграє в цій зустрічі переконливо. Буде зіграно не більш 26 геймів.

Ординар: Програш
US Open - 2019. 2-е коло
19:30/28 сер
Уго Дельєн - Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0