UFC 266: прогноз і ставка. Куля не вестовий, назад не повертається

07:30, 26 вер 2021
Найближчої ночі відбудеться номерний турнір в Лас-Вегасі, а значить на нас чекає вогненний восьмигодинний марафон з кривавою лазнею. Мейн кард напханий безліччю захопливих протистоянь, а фінальним акордом постануть два чемпіонських двобої.

Валентина Шевченко – Лорен Мерфі

Універсальний солдат – саме так можна охрестити киргизьку спортсменку на прізвисько «Куля». Після переходу в нижчу категорію, конкурентних суперниць у Валентини не було, немає і не буде. Це факт, з яким не посперечатися. Про що взагалі можна говорити, коли у одного з бійців немає слабких місць. Залишається тільки гадати протяжність поєдинку й не більше того.

Про суперницю в особі американки Мерфі можна коротко сказати наступне: вікова (38 років), не пробита (жодної поразки достроково – всі п’ять рішенням суддів), збита, міцна, працює переважно в стійці. Також можна додати, що вона пройшла через важке минуле – наркотики і пару перебувань в комі. З настільки серйозною опозицією на кшталт Шевченко, Лорен ще ніколи не зустрічалася.

Якщо відкинути х-фактори у вигляді травм під час поєдинку, успіх Валентини так чи інакше трапиться. Яким методом – це вже залежить від бажання «Кулі», при тому що способів для перемоги максимально багато (КО, ТКО, больовий, на суддівських записках). Я ж більше схиляюся до варіанту дострокового завершення. Мерфі жодного разу в своїй кар’єрі не проходила п’ятираундову дистанцію й коли сам бій перевалить за екватор, Шевченко погасить світло суперниці, застосовуючи весь свій багатий арсенал дій.

Александр Волкановськи – Брайан Ортега

Один з найменш улюблених публікою чемпіонів в особі австралійця Волкановськи схрестить шпаги в октагоні з уродженцем Каліфорнії Ортегою. Власне, глибокий розбір робити не треба, що б припустити затяжний марафон з високою ймовірністю проходження повної дистанції. Всьому виною нудна манера ведення бою Алекса, котрий працює методично на очки, а крайні поєдинки з Альдо та Холловейєм, як наочний тому приклад.

На відміну від свого останнього бою, в протистоянні прийдешньому австралієць буде уникати партеру, працюючи другим номером з дистанції одиночними вибухами та короткими комбінаціями, а також застосовуючи свої коронні лоу-кіки. Тобто сценарій приблизно буде схожий з тим, що був у грудні 2019-го в першому поєдинку проти Макса.

Шанс Ортеги – це затягнути «краба» в боротьбу й там накинути удушку ззаду або зловити на трикутник. В принципі, Брайан показав прогрес в стійці в крайньому протистоянні з корейським «Зомбі», планомірно знищуючи того протягом всіх п’яти раундів, але з Волкановськи подібний стиль не спрацює. Занадто незручний та швидкий Алекс, при тому що сам темп бою буде задавати саме фаворит. У світлі всіх вступних, проглядається черговий суддівський вердикт.

Метью Семельсбергер – Мартін Сано

Цей бій в принципі не мав організовуватися ні під яким соусом, але … Гучне повернення колишньої зірки промоушена, котрим є Нік Діас безпосередньо вплинуло і на появу в карді такого імені, як Сано, який є спаринг-партнером обох стоктонських братів (також, свого часу був помічений в якості «мішка» в таборі Тайсона Ф’юрі).

Спосіб життя братів Діас відомий широкій публіці – вони люблять добряче дмухнути, що безпосередньо впливає на легені. Мартін з цієї ж опери. Він власне і не бився останні чотири роки, а крайні поєдинки в восьмикутнику оберталися для нього фіаско. В якій формі він вийде на даний мега-файт та головне навіщо, ось це вже …?

Припускаю, що Семельсбергер відлупцює свого дивного опонента в тому ж стилі, що і Джейсона Уїтта, якого у березні вирубив чистим нокаутом за якихось 16-ть секунд. В додаток можна сказати, що Меттью був досить активний останні кілька років, проходив повні табори, в зв’язку з чим навколо себе він і створює це самий образ бійця. Місматч, не інакше.

Експрес: Виграш
UFC 266
07:00/26 вер
Валентина Шевченко – Лорен Мерфі
UFC 266
07:30/26 вер
Александр Волкановськи - Брайан Ортега
UFC 266
01:30/26 вер
Метью Семельсбергер - Мартін Сано
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
UFC 266
07:00/26 вер
Валентина Шевченко – Лорен Мерфі
UFC 266
01:30/26 вер
Метью Семельсбергер - Мартін Сано
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
47
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі