UFC 263: прогноз і ставка. У гонитві за мрією

07:30, 13 чер 2021
Вогняний кард зібраний на номерному турнірі в Арізоні. На нас чекає відразу два титульних двобоя та повернення головного бедбоя промоушена. Загалом, подивитися є на що, то ж let’s go!

Ісраель Адесан’я – Марвін Ветторі

Похід за титулом в напівважку вагову для Адесан’ї не задався. Габарити зіграли свою роль, в зв’язку з чим Ізі повертається в старе болотце, де вже перебив всіх і вся, а тепер піде по другому колу.

Науки корені в повторенні. На черзі давній знайомий в особі Марвіна Ветторі, якого новозеландець вже проходив у 2018 роздільним суддівським рішенням. Зараз же настав той самий час для Ісраеля, коли треба остаточно розставити всі крапки над «і», аби розвіяти всі сумніви відносно своєї переваги над зухвалим італійцем.

Після поєдинку з Блаховичем, почалися розмови про те, що розгадка що до перемоги над Адесан’єю зрозуміла, нібито того досить повалити і справа в капелюсі. З одного боку це досить поверхнева думка, з іншого, партер – це єдиний ключ до успіху для Ветторі. У стійці, при маючій колгоспній ударці, шансів у італійця немає абсолютно ніяких.

Ставлю на те, що другий бій між цими бійцями пройде в схожому ключі з першим. Амбіційний новозеландський універсал буде забирати більшість епізодів, читаючи та прораховуючи свого опонента, при цьому Ізі піднажме на педаль газу при будь-яких спробах тейкдаунів з боку Марвіна.

А ось удосрочити здорованя Ветторі навряд чи вдасться, які б обіцянки перед боєм не давав Адесан’я. Всі чотири поразки у італійця зафіксовані саме суддівськими рішеннями і найімовірніше бути й п’ятій, але я все ж підстрахуюсь та оберу варіант з довжиною поєдинку. Як мінімум в четвертий раунд цей бій заходити повинен. Обидва бійця не пробиті, а дострокова перемога прийомом виглядає аж надто авантюрно.

Леон Едвардс – Нейт Діас

Поведінка стоктонського хулігана на прес-конференції наочно показує його ставлення до всього того, що відбувається. На даний поєдинок Діас виходить виключно за великою грошовою «котлетою», а на все інше він «кладе з приладом».

Власне, в октагоні Нейт намагається видати шоу й закотити люту рубку з морем крові. Практично в кожному поєдинку Діаса ми бачимо його закривавлене обличчя вже в стартовому раунді і в той же час нокаутувати стоктонця завдання надскладне. КО/ТКО він програвав лише двічі, коли в далекому 2013 зловив плюху з ноги від Джоша Томсона та зупинка доктором через розсічення в двобої з Масвідалем.

Едвардс також йде на тривалому простої, а омріяний титульник на горизонті все ніяк не стає ближчим. Повернення в березневому бою з Мухаммадом не склалося через безглуздий тичок в око з боку британця, в зв’язку з чим поєдинок був визнаний таким, що не відбувся.

Стосовно манери ведення поєдинку, Леон не любитель форсувати події з перших секунд. Він планомірно розбиває суперників в стійці, а коронкою є його удари ліктями, схожі на порізи від леза. Саме вони й становлять загрозу для січок на обличчі Діаса і подальшого втручання лікарів.

Тобто, основне питання в даному протистоянні полягає в тому, чи вдасться Едвардсу завершити бій достроково, адже технічний арсенал у британця настільки багатий, що й мови не може бути про сумніви в плані переможця. Вважаю, якщо і суджено трапитися достроковій перемозі Леона, то десь під завісу двобоя (в пізніх раундах). З держаком та кардіо у його суперника все в повному порядку, а тому ставка на те, що битва зайде в третю п’ятихвилинку напрошується сама собою.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Експрес: Виграш
UFC 263
07:30/13 чер
Ісраель Адесан’я – Марвін Ветторі
UFC 263
06:30/13 чер
Леон Едвардс - Нейт Діас
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
UFC 263
06:30/13 чер
Леон Едвардс - Нейт Діас
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі