UFC 260: прогноз і ставка. Багаторічний досвід візьме гору над нищівною міццю

07:00, 28 бер 2021
Фанати ММА в передчутті гарячої нічки в Вегасі та довгоочікуваного реваншу «Хижака» проти «Пожежного». Крім головного бою, також звернемо увагу на інтригуючі повернення після поразок Шона О`Меллі і Абубакара Нурмагомедова.

Стіпе Міочіч – Френсіс Нганну

Три роки та два місяці – рівно стільки минуло з моменту першого протистояння американця і камерунця. Тоді Нганну підходив до поєдинку на дикому хайпі з явною переоцінкою власних можливостей, за що власне й поплатився. Давайте коротко згадаємо важливі деталі їх першої зустрічі та спробуємо змоделювати можливі варіанти поєдинку номер два.

Власне, по закінченню січневого бою 2018 року сформувалося враження, що Френсіс за великим рахунком то і не готувався до важкої битви за чемпіонський пояс. Попросту, понадіявся на свою важенну кувалду, яку нібито витримати не під силу жодному бійцю промоушена та через власну самовпевненість сповна прорахувався. Універсалізм Стіпе повністю нівелював єдиний як виявилося козир «Хижака».

З тактичної точки зору, в той день «Пожежний» зводив свого опонента в школу, перегравши того в кожному аспекті бою. Як не крути, дається взнаки і те, що Нганну досить пізно почав займатися змішаними бойовими.

Зараз багато хто стверджує, що камерунець нібито еволюціонував, але в той же час ніхто цього в більшій мірі і не бачив. Розгледіти прогрес в чотирьох крайніх боях Френсіса, де він йшов вперед фактично олл-ін, вкрай складно. Питання з витривалістю знову встає на перший план.

Як на мене, трапиться все те ж саме, що й в протистоянні під номером один. Якщо Френсісу і вдалося прокачати своє кардіо, то максимум його вистачить на один повний раунд, а не на півтори хвилини, як в минулий раз. Міочіч тікатиме до тих пір, поки у його суперника не трапиться пожежа в легенях і той знову буде ледве пересуватися по октагону.

Не особливо мені віриться й в дострокову перемогу «Пожежного». Чемпіону не вдалося наглухо загасити 120-кілограмову машину в минулому двобої та навряд чи це відбудеться найближчої ночі. Спробую заграти обидва вищевикладених варіанти. Подивимося, що спливе за підсумками даної авантюри.


Шон О`Меллі – Томас Алмейда

Ще в далекому 2016 хайп-машина Алмейди була остаточно й безповоротно зруйнована нокаутуючою міццю Коді Гарбранта. Серія з 21 однієї перемоги без жодної поразки перервалася і в подальшій п’ятирічці Томаса, як бійця, не стало. П’ять поєдинків, з яких лише один завершився успіхом, при цьому щелепу бразильця можна вже назвати пробитою.

В дні сьогоднішньому Алмейда більше зайнятий тренерською діяльністю, ніж власними виступами. По суті, його кидають під ще одного хайпового бійця, якому вкрай важливо закрити прикру поразку від Марлона Вери. Ключів до дострокової вікторії в стійці у О`Меллі предостатньо. Б’є він точно, різноманітно, при цьому волі до перемоги у нього не відібрати. До слова, ментальна складова у бразильця вже явно не на тому рівні, щоб проходити талановиту молодь, до яких і відноситься його майбутній опонент.


Абубакар Нурмагомедов – Джаред Гуден

Клан Нурмагомедових продовжує кошмарити ММА. Цього разу в октагоні з’явиться двоюрідний брат Хабіба, який вже встиг провалити свій старт у промоушені, потрапивши на удушення трикутником від Давида Завади. Не сказати, що дагестанець привертає до себе увагу як фаворит. Манера ведення бою дуже нудна й зводиться лише до партеру, тому пропоную зупинити свій вибір якраз на розділі статистики.

Суперник Абубакара в особі Джареда Гудена особливо нічим не примітний. Володіє жорсткістю в ударах, але при цьому прямолінійний як трамвай. Виходячи з єдиного козира американця в ударній техніці, тактичний малюнок в таборі дагестанця буде зрозумілий. Необхідно уникати обмінів в стійці і якомога швидше переводити опонента на настил та утримувати його там. Простенька перемога Нурмагомедова за кількістю здійснених тейкдаунів повинна залітати без особливих зусиль.

Експрес: Виграш
UFC 260
07:00/28 бер
Міочіч – Нганну
UFC 260
06:00/28 бер
О`Меллі – Алмейда
UFC 260
04:00/28 бер
Нурмагомедов - Гуден
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
UFC 260
06:00/28 бер
О`Меллі – Алмейда
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
UFC 260
07:00/28 бер
Міочіч – Нганну
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
23629 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі