UFC 259: прогноз і ставка. Історична ніч в змішаних бойових

07:00, 07 бер 2021
Бомбічний кард зібраний на номерному турнірі в Лас-Вегасі. Фанати ММА побачать відразу три титульники і не менш інтригуючі бої в мейн-карді та прелімах.

Ісраель Адесан’я – Ян Блахович

Підбір учасників у прийдешньому турнірі – це просто щось неймовірне. Жоден шанувальник UFC не має права пропустити таке гучне, насичене зірками дійство, тому заводьте будильники на шосту ранку і понеслась …

Почнемо з самого соковитого, бій двох чемпіонів з різних вагових. Непереможний новозеландський універсал Адесан’я в октагоні схрестить шпаги з надпотужним поляком Блаховичем. Давайте коротко згадаємо технічні характеристики бійців і відразу перейдемо до підсумкового результату.

Ісраель без особливих проблем зачистив середній дивізіон, перебивши всіх топів та старожил. Невеликі труднощі виникли лише в сутичці з Гастелумом. В іншому ж, з боку Адесан’ї все виглядало холоднокровно, ощадливо, часом яскраво й десь занадто прагматично (бій з Ромеро). Без докорів сумління, можна забігти вперед і сказати, що Ізі – це майбутній pound-for-pound в змішаних бойових.

У свою чергу, Ян – духовитий ударник, який колись був на межі звільнення з промоушену, а зараз виліз на саму вершину. Варто сказати, що напівважкий дивізіон на сьогодні перебуває в занепаді після відходу Корм’є і Джонса, які по черзі тримали чемпіонський пояс на протязі дев’яти років. 38-ми річний Блахович, з наближенням кінця кар’єри блискавично скористався подібним подарунком долі, у вересні нокаутувавши такого ж претендента, яким і він сам був на той момент, Домініка Рейєса.

Найймовірніше, нас чекає бій в стійці. Адесан’я в партер до більш габаритного поляка не полізе і в той же час не дозволить розвинути успіх Яну, в разі його спроб переводу. Захист від тейкдаунів у Ізі на високому рівні.

На рахунок ударки, ось тут є різні варіанти розвитку подій, але мені бачиться сценарій, який порівняю з одним боксерським поєдинком 2003 року, коли Рой Джонс вирішив заскочити в вагон супертяжів і здолати одного з чемпіонів, яким був Джонні Руїс. Пластичний, розумний і куди більш технічно оснащений Рой просто не дозволив по собі влучати, перебивши «Тихоню» за очками. У нашому поєдинку цілком може трапиться те ж саме.

Очікую, що Ісраель просто не дозволить Блаховичу вийти на необхідну дистанцію, при цьому сам буде розбивати поляка здалеку коронними лоу-кіками (як в протистоянні з Костою) і затикуючи того джебами (як з вищезазначеним Ромеро), а коли відчує запах крові, цілком може і добити. Отже, на виході маємо наступне – за Яном фізична міць, за Ізі все інше. Гадати протяжність поєдинку не стану, без вигадок заберу перемогу «Стайлбендера» в прес.

Аманда Нун‘єс – Меган Андерсон

Даний чемпіонський бій в напівлегкій ваговій пройде без особливої ​​інтриги, в односторонньому порядку. Нун’єс по праву вважається кращою жінкою-бійцем в історії ММА і конкуренцію нав’язати їй здатна лише Валентина Шевченко. Меган же отримала свій титульний шанс виключно через те, що Аманді банально не з ким битися. Бразилійка перебила всіх і вся, маючи страшенну кількість скальпів, починаючи з 2015 року.

По суті, що можна прогнозувати в міс-матчі? Тільки те, в який момент «Левиця» захоче прикрити шоу. Припускаю, що після крайніх двох затяжних поєдинків, Нуньєс матиме бажання завершити бій достроково. А ось тут намальовується ще одна головоломка, адже бразилійка має безліч опцій для фінішу.

Виходячи з того, що її суперниця має погане кардіо, проблеми з партером, коряву ударну техніку та в цілому Андерсон досить повільна, бій має всі шанси завершитися вже після першого переводу на настил, тобто в стартовому раунді. В якості ставок оберу два скромних варіанти з достроковою вікторією з боку фаворитки і те, що їхня сутичка не дійде до четвертої п’ятихвилинки.

Іслам Махачев – Дрю Добер

Де також не бачу ніякої інтриги, так це в протистоянні уродженця Дагестану та представника США. Якщо в стійці бійці мають відносну рівність, то з боротьбою у Добера все вкрай погано і цей аспект стане головним в бою. Американець в достатку наскакався по ваговим за свою кар’єру і відмінною рисою є те, що кожен другий його переводив на настил. Тобто захист від тейкдаунів у нього просто ніякущий.

Власне, красномовно говорить про навички Добера в партері його статистика, де останні три поразки Дрю терпів больовими, а у даному протистоянні саме боротьба Махачева – це головний і найбільш вагомий аспект поєдинку.

Перевести в дві ноги, контролювати і вийти на прийом – сценарій цілком собі реалістичний для Іслама. У плані віку, дагестанець зараз в самому розквіті сил і в недалекому майбутньому обов’язково вийде на свій пік форми. Можливо навіть добереться до титулу. Конкретно саме цього суперника він здатний переїхати катком, вичавлюючи з того всі соки в боротьбі. Ставлю на перемогу фаворита задушливим або суддівським рішенням.

Експрес: Програш
UFC 259
07:00/7 бер
Ісраель Адесан'я – Ян Блахович
UFC 259
06:30/7 бер
Аманда Нун'єс – Меган Андерсон
UFC 259
05:30/7 бер
Іслам Махачев – Дрю Добер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
UFC 259
06:30/7 бер
Аманда Нун'єс – Меган Андерсон
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес: Виграш
UFC 259
06:30/7 бер
Аманда Нун'єс – Меган Андерсон
UFC 259
05:30/7 бер
Іслам Махачев – Дрю Добер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі