Уельс – Україна: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

19:00, 05 чер 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч фіналу відбору до ЧС-2022 Уельс – Україна.

Треба визнати, що проти Уельса українцям буде куди важче, ніж проти Шотландії. Відновитися непросто, а Уельс грав товариський матч Ліги націй проти Польщі. І тренер Роб Пейдж спеціально дав відпочити віковим лідерам команди: Бейлу, Ремзі, Аллену і Девісу.

Взагалі, Уельс посильніше Шотландії. Команда може грати у достатньо швидкісний футбол. І ветерани можуть видати один матч дуже високого рівня.

Але, знову ж таки, в України дуже висока мотивація. Вони не просто грають у футбол. Це щось більше. І наші хлопці будуть битися до останнього.

Через гол Довбика не зайшов мій варіант на матч проти шотландців (не страшно, зате пораділи за впевнену перемогу!). Але тепер ймовірність, що подія «Україна не програє і тотал менше 3.5» зайде, мабуть, ще більша.

Пропоную знов такий варіант за 1.79.

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
19:00/5 чер
Уельс - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
371
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі