Уельс – Україна: прогноз і ставка Олександра Михайлюка

19:00, 05 чер 2022
Коментатор каналів «Футбол 1/2/3» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Михайлюк підготував прогноз на фінал відбору до ЧС-2022 Уельс – Україна.

Наші хлопці подолали  перший британський бар’єр у вигляді збірної Шотландії. На черзі другий бар’єр і це буде  вирішальний матч, від якого залежить доля путівки на ЧС-2022, що пройде в Катарі.

Щодо гри в Глазго, тому сказати, що наші футболісти молодці – нічого не сказати. Кожен виклався на 200 % своїх можливостей і головне те, що класу у підопічних Олександра Петракова було на порядок більше.

Валійці мені бачаться більш майстерною і більш різнобарвною командою ніж Шотландія. Чимало гравців досвідчених таких як той же Бейл, Ремзі чи Аллен, які вже не один раз грали на великих турнірах. Ремзі та Аллен – це вже вікові гравці і в центрі поля Малиновський та Зінченко мають забезпечити нам таку потрібну перевагу.

Якщо наші гравці добре відновлять фізичні кондиції і перезавантажаться ментально після дуже емоційного матчу з шотландцями – то перемога повинна бути за нами. На прохід України букмекери із Vbet дають коефіцієнт 1.94. Щасти Вам!

Виграй 1000 гривень на картку в конкурсі до матчу Уельс – Україна

Ординар: Програш
ЧС-2022. Кваліфікація
19:00/5 чер
Уельс - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
289
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі