Уельс – Туреччина: прогноз і ставка Максима Кравця

21:45, 21 лис 2023
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч кваліфікації до Євро-2024 Уельс – Туреччина.

Після сенсаційної перемоги над Хорватією Уельс несподівано вийшов на друге місце у групі і ситуація була повністю в руках валійців. Вигравай два матчі поспіль і виходь на Євро. Втім, британці втратили очки проти Вірменії і все перевернулось із ніг на голову. Тепер Уельсу недостатньо обіграти Туреччину в останньому турі, а треба ще й сподіватися на помилку від хорватів.

Туреччина ще в жовтні гарантувала собі путівку на Євро і здавалося б, що позбавлена мотивації. Але це не так. Місце у групі потім безпосередньо впливає на посів. І потрапити у другий кошик при жеребкуванні потенційно вже ж краще, ніж у третій. Навіть нічия гарантує Туреччині перше місце у групі, а тому не думаю, що турки будуть зливати матч валійцям.

Тим паче, Уельс без Гарета Бейла – це реально  дуже посередня команда, яка навіть жодного разу не змогла перемогти Вірменію. Я не знаю, як Уельсу вдалося обіграти Хорватію, це виглядає абсолютною випадковістю. За показником xG команда Роба Пейджа навіть на один гол не напрацювала, але забила аж двічі. Втім, думаю, що цього разу подібної випадковості вже не буде. Ставлю на не програш Туреччини.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Кваліфікація. 10-й тур
21:45/21 лис
Уельс – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі