Уельс – Швейцарія: прогноз і ставка. «Дракони» віддадуть ініціативу в руки суперника

16:00, 12 чер 2021
У Баку на «Олімпійському» ціна поразки занадто висока для обох збірних, тому яскравого футболу з великою кількістю гольових моментів чекати не варто.

У стартовому турі від валійсько-швейцарської суміші буде віяти прагматичністю та надмірною обережністю. Перед очними битвами з італійцями, програш однієї зі збірних в конкретно взятому поєдинку фактично буде прирівнюватися до вильоту, тому й напрошується відповідний висновок з вищезазначеним ігровим стилем від обох колективів.

За великим рахунком, загравати успіх однієї зі збірних бажання немає, хоча і очі мимоволі дивляться в бік «Наті», а ось конкретно по статистиці погляд кидається в область володіння м’ячем. У цьому аспекті, Швейцарія, яка застосовує високий пресинг і уповає на контроль снаряда, виглядає беззаперечним фаворитом.

В офіційних зустрічах, за останні три роки, швейцарці поступалися в контролі м’яча лише трьом збірним – Англії, Іспанії та Німеччини. З суперниками, які самі віддають ініціативу і роблять розрахунок на швидкі контрвипади, у володінні м’ячем «Наті» мають досить значну перевагу в процентному співвідношенні. Валлійці якраз до таких опонентів й відносяться.

Підопічні Пейджа сядуть низько і намагатимуться дати зіграти максимально високо своєму супернику, що дасть більше свободи простору для флангів та маневру для бігунка на кшталт Бейла, а тили у Швейцарії як ми переконувалися за тими ж іграми Ліги націй, надійністю не відрізняються.

Підопічні Петковича хоч і міцна, зіграна збірна, але зловити на помилці їхню оборону завдання цілком здійсненне. Вважаю, що в подібному ключі і буде проходити поєдинок, який при 26-ти градусній спеці цілком може завершитися навіть безгольовою посухою з істотною перевагою більш досвідчених «Наті» в контролі снаряда.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Не розіграна
Євро 2021 (2020). Група A. 1-й тур
16:00/12 чер
Уельс – Швейцарія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
23830 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі