Уельс – Нідерланди: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 08 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Уельс-Нідерланди у 2-му турі Ліги націй сезону-2022/23.

Дивна така гра. Уельс поєднує два турніри. Вони вже зіграли із Україною за право вийти на світовий чемпіонат. Я думаю, що виплеск емоцій був колосальним. Уельс потрапив на чемпіонат світу вперше за останніх 60 років. Я думаю, що це завдання було для них головним. І навряд вони розраховують, що в такій групі їм дадуть багато очок набрати. До того ж, голландці свій перший матч непогано зіграли. Мабуть, вони у доброму стані.

Можливо, їм вдалося зберегти відповідне ставлення до цього турніру. Загалом, гадаю, у цій грі треба ставити на Нідерланди, навіть із форою (-1). По-перше, я не вірю в те, що воротар Уельса Хеннессі видасть таку гру другу поспіль. Йому 35 років, можливо, його взагалі не буде на полі. Не дуже зрозуміло, як там ситуація з Бейлом, Ремзі та іншими гравцями. Голландці виглядають краще. З форою (-1) – просто залізобетонна ставка. Впевненість моя – 9 за 10-бальною системою.

Ординар: Повернення
Ліга націй
21:45/8 чер
Уельс – Нідерланди
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі