Уельс – Іран: прогноз і ставка | Простежуємо тренди в матчах за участю «Принців Персії»

12:00, 25 лис 2022
Програму другого туру ЧС-2022 відкриває битва в Аль-Райяні. Валлійцям Роба Пейджа протистоятиме одна з найсильніших збірних азіатського континенту в особі підопічних Драгана Скочича. Гряде рівний бій, в якому чаша терезів здатна хитнутися в будь-яку зі сторін.

З приводу аналізу матчів відносно даних збірних, їхніх сильних та слабких сторін, певний розбір ми робили в прогнозах на перший тур (Англія – Іран та  США – Уельс). У другому та третьому раунді групового етапу ми також спробуємо відштовхуватися від закономірностей, трендів й тощо. Власне, за останні пару десятиліть, на великих форумах, деякі цікаві тенденції простежуються у зустрічах за участю іранської збірної.

На мундіалях «Принци Персії» стали стабільно з’являтися з 1998-го року, коли кількість груп зросла з шести до восьми. З того часу іранці пропустили лише два світові форуми (2002 та 2010), а отже в якості розгляду ми торкнемося відразу чотирьох ЧС й особливу увагу звертаємо на той факт, як на таких турнірах грає Іран у перших половинах, зокрема у стартові півгодини ігрового часу.

Отже, 1998 рік, де в квартеті з «перськими леопардами» були такі збірні як Югославія, США та Німеччина. У всіх іграх проти даних опонентів Іран не пропустив жодного м’яча в першій половині, так само як і в цілому, у всіх трьох випадках в перші півгодини гри на табло горіли нулі. Йдемо далі, 2006-й, де в підгрупі з азіатами були Португалія, Ангола та Мексика – у двох матчах з трьох перший тайм завершувався із сухим результатом.

На черзі 2014-й та група з Аргентиною, Нігерією та Боснією і ми знову бачимо схильність Ірану сушити гру в перших половинах. Лише проти боснійців в останньому турі, перед яким іранці втратили всі шанси на продовження подальшої боротьби, був забитий один м’яч в першій сорокап’ятихвилинці. І нарешті мундіаль 2018-го, де «Принци Персії» потрапили до групи смерті з Іспанією, Португалією та Марокко, а підсумок в плані результативності все той же – нуль забитих м’ячів у перші 30 хвилин гри.

Враховуючи той факт, що ні Уельс, ні Іран не люблять грати першим номером, а у позиційному футболі ці збірні не надто себе проявляють, ми маємо право розраховувати на успішність проходу ставки з відсутністю швидкого гола. Даний вибір у лінії підкріплює і той тренд за участю іранської збірної, котрий ми зазначали у декількох абзацах вище. За великим рахунком, цей поєдинок тягне максимум на один-два м’ячі, але й в той же час і підсумкові нулі на табло не викликають подиву.

Ординар: Не розіграна
Чемпіонат світу 2022. 2-й тур
12:00/25 лис
Уельс – Іран
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
416
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі