Уельс – Австрія: прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 24 бер 2022
Потенційні суперники збірної України у плейоф на ЧС-2022. На перший погляд це також найбільш рівна пара опонентів серед усіх матчів четверга. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко підтверджує, що обрати ліпшого серед валлійців та австрійців непросто.

Уельс не грав на Чемпіонатах світу з 1958 року! Уявляєте, яка мотивація для «Драконів» зіграти добре у Кардіффі? Тим більше, що в разі перемоги фінал плейоф теж відбудеться на їхньому стадіоні. Минулої осені Уельс з семи матчів не програв жодного, хоча у більшості випадків були нічиї. До речі, домашній паритетний результат зі збірною Бельгії дозволив їм обійти Чехію та вийти на друге місце у групі. Не можна сказати, що переконливо, однак «Дракони» свого досягають. Можна ще згадати нічию на Євро-2020 з симпатичною збірною Швейцарії.

Австрійці теж давно не брали участі у Чемпіонатах світу. Востаннє вони були представлені на Мундіалі у 1998 році. Австрія рік тому грала у Великій Британії – в матчі кваліфікації на ЧС команда Франко Фоди зіграла 2:2 з Шотландією. Також не забуваймо про іншу стратегінчу нічию на полях Об’єднаного Королівства – під час Євро-2020 Австрія звела основний час матчу з майбутнім чемпіоном, Італією, до нічиєї. У австрійців дуже міцна команда складена переважно з гравців німецької Бундесліги. Впевнений, легко здолати гостей «Драконам» не вдасться. Суб’єктивно оцінюю шанси опонентів, які змагатимуться у Кардіффі, рівними.

Ординар: Програш
Кваліфікація на ЧС-2022. Плейоф.
21:45/24 бер
Уельс - Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі