“Твенте”-“ПСВ”. Прогноз Влада Пшоняка

21:45/06 кві '17

Другий, і останній пргноз на сьогодні буде на голландську Ередивізію. Даний матч буде центральним матчем туру у чемпіонаті Голландії.
Розпочинаємо із господарів поля. “Твенте” в цьому сесоні не вражає своїх вболівальників стабільною грою. Команда то розгромить аутсайдера ( матч проти “Роди”), то програє тому ж таки аутсайдеру( матч проти “Гоу Ехед Іглс”). Не зважаючи на це, команда йде на 7 місці в чемпіонаті, що дає їй право боротись у стадії плей-офф за прова грати на євроарені, тому мотивації їм не позичати. Варто згадати й про те, що потрібно госпорям “вибачитись” за поразку останній команді у турнірній таблиці перед рідними уболівальниками. Тож коли це щробити, як не у матчі проти одного із лідерів чемпіонату?
Гості у сьогоднішньому матчі теж не вражать особливою стабільністю протягом сезону, тому й перебувають тільки на третьому місці Ередивізії. Так, останні чотири матчі зайшли ” на ура!”, але всі вони( за винятком матчу проти “Віттесу”) були проти команд із нижньої частини турнірної таблиці, а “Твенте”, як бачимо таким не є, тому, як на мене, гостям буде ой як не просто, відповідно, моя ставка буде наступною:

Ординар: Виграш
+580₴
21:45/6 кві
"Твенте"-"ПСВ"
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0