Туреччина – Уельс: прогноз і ставка. У повітрі витає агресія і загострення пристрастей

19:00, 16 чер 2021
Атмосфера в Баку повинна дати поштовх підопічним Гюнеша, в зв’язку з чим після закінчення другого туру в групі А чекаємо на перетасування місць в таблиці.

«Дракони» проведуть свій другий поєдинок на Євро в столиці Азербайджану. Стартовий матч проти Швейцарії з підсумковою нічиєю валлійці однозначно можуть занести собі в плюс, адже по грі на це саме одне очко вони аж ніяк не награли. А кому конкретно Пейдж і Ко можуть сказати спасибі, так це Сеферовичу, який декілька разів відверто прощав британців, не забиваючи з забійних позицій.

По турецькій збірній всі відзначають найнижчу якість гри на форумі в стартовому турі. Зрозуміло, що на тлі італійців багато хто буде виглядати сірою мишкою, але все ж, на чому ґрунтувалася тактика Гюнеша – дев’ять гравців в обороні і самотній вовк Йилмаз попереду, кинутий на розтерзання зубрів оборони «Скуадри Андзурри»?

Виходячи з першої зустрічі в Римі, поки не зрозуміло, чого ж варто чекати від наймолодшої збірної в особі Туреччини на нинішньому Євро надалі. Недооцінювати Уельс також не хотілося б, якими б везучими вони не виглядали проти «Наті». У цьому матчі все може трапитися і що найцікавіше, з турнірної точки зору перемагати необхідно обом.

У другому турі, я б робив акцент на те, що судді вже не будуть себе вести все також лояльно, як це було на старті. Власне й самі збірні, пройшовши розвідку боєм, заграють більш агресивно. Від турків цієї самої агресії, якої не вистачало в матчі проти італійців, чекають в першу чергу. До того ж в Баку їх стане підганяти ще й місцева публіка, в зв’язку з чим загальна атмосфера буде більше розташована в їхній бік.

В цілому, це матч з підвищеною відповідальністю і нервозністю, де обидві збірні намагатимуться домогтися максимуму. Очікую багато боротьби, емоцій, розмов на підвищених тонах і все це найімовірніше матеріалізується в гірчичники з боку суворого португальського рефері Соареша Діаша. Даному арбітру не потрібно багато часу, щоб подібні пристрасті на полі починати гальмувати за допомогою попереджень і його статистика є тому яскравим підтвердженням. Ставимо на ж/к і да пребуде з нами удача!

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро 2021 (2020). Група A. 2-й тур
19:00/16 чер
Туреччина – Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
24005 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі