Туреччина – Португалія: прогноз і ставка | Атака превалює над обороною

19:00, 22 чер 2024
Протистояння на «Сігнал Ідуна Парк» у Дортмунді є центральним в ігровому дні й водночас потенційно найяскравішим. Нижче ділимося з очікуваннями від майбутньої зустрічі.

Проблеми турків в обороні наочно далися взнаки у стартовому турі. Грузини награли більш ніж на 2 голи за метрикою xG, завдавши 15 ударів по воротах. В той же час, якими б не були духовитими «хрестоносці», але допускати таку кількість небезпечних моментів біля своїх воріт в дуелі з новачком континентальної першості – вельми показово. У другому турі підопічним Монтелли доведеться зіткнутися з куди серйознішою проблемою, адже «селесао» – найрізноманітніша команда турніру з точки зору варіативності атаки. Потенціал попереду у Португалії божевільний.

https://www.youtube.com/watch?v=X7UAWcikqQQ

Колективу Мартінеса відверто не щастило у першому матчі проти Чехії. Перевага португальців була тотальною, тоді як чехам довелося ставити «триярусний автобус» і начисто забути про атаку. За фактом, команда Гашека скористалася на 100% першою ж можливістю біля чужих воріт, забивши м’яч з першого удару в площину. Далі ми побачили чемпіонську гру і чемпіонський характер «європейських бразильців». Роналду і компанія включили всі функції на максимальні оберти й досягли бажаного навіть після прикрого ​​скасування голу Жоти.

Спробуємо зіграти ідентичний варіант, котрий з волі випадку не пройшов у 1-му турі – «Португалія заб’є в обох таймах». Ґрунт для роздумів після перших матчів у нас є, мінуси і плюси збірних приблизно зрозумілі. Враховуючи те, наскільки слабко виглядала Туреччина в центрі оборони, з провалами в опорній зоні, «селесао» не повинно скласти проблем створити пару забійних моментів в обох 45-хвилинках, при цьому є величезні сумніви, що фортуна знову повертатиметься не тим місцем до передньої ланки фаворита. У другому матчі Фернандеш і співтовариші таки заб’ють ще до перерви й закріплять успіх після нього.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група F. 2-й тур
19:00/22 чер
Туреччина – Португалія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі