Туреччина – Норвегія: прогноз і ставка. В гонці за «Помаранчевими»

21:45, 08 жов 2021
Грає
В поєдинку відбору до ЧС-2022 у групі G Туреччина прийматиме Норвегію. Команди одрі із лідерів групи, тому будуть намагатись взяти максимум в цій грі і не відпускати команду Нідерландів, тож гра має бути результативною.

Туреччина в останніх матчах показує невдалі результати, за останні 6 матчів лише одна перемога, і та в матчі з Гібралтаром. А Норвегія в останніх матчах набирає очки, нічия з Нідерландами і дві перемоги в останніх матчах відбору.

Туреччина добре стартувала у відборі, але згодом почала здавати, а в останньому турі в взагалі були розбиті 1:6 «Помаранчевими». Тож в грі з конкурентом за вихід вони повинні демонструвати свої амбіції і намагатись виправляти результат. Але і гості будуть прагнути не відпускати Нідерланди і продовжувати набирати очки. Тому гра має бути результативною, отже чекаємо голів в обидві сторони.

Ординар: Виграш
Відбір до ЧС-2022. Група G
21:45/8 жов
Туреччина - Норвегія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
593
Всі бонуси Favorit Sport
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі