Туреччина – Італія: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 11 чер 2021
Як же усі ми цього довго чекали! Континентальна першість починається із затримкою у рік. Кажуть, що усі шляхи ведуть до Рима, однак це Євро навпаки – розпочинається у столиці Італії. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що на «Олімпіко» буде вдосталь голів.

Італія вважається одним із фаворитів турніру. Недарма, бо команда Роберто Манчіні у відмінній формі – 27 матчів без поразок, 8 поспіль переможних поєдинків навіть без пропущеного м’яча! Фантастика якась. Початок турніру на домашньому стадіоні – більш слушного моменту аби продемонструвати свою силу годі й шукати. «Скуадра Адзурра» має сильного суперника, однак це їх не має хвилювати. Туреччині Італія ще ніколи не поступалася. Взагалі до турків я би радив придивитися уважніше – команда Шенола Гюнеша здатна буде здивувати, але слабко віриться, що це станеться одразу у першому турі з найсильнішою командою квартету. У 2021 Туреччина має чудові результати – з Вельсом і Швейцарією буде дуже цікаво простежити за ними. Втім, на «Олімпіко» навіть забитий м’яч вважатиметься успіхом.

Усі згадують як у матчі-відкритті Євро-2016 французи мучилися з румунами та ледь перемогли з різницею у один м’яч. Через це проводять паралелі з матчем, який розпочинатиме Євро-2020. Мовляв, Туреччина поцікавіше тієї Румунії буде. П’ять років тому Румунія грала від оборони, а турки цього не робитимуть. У них якісна та забивна атака. Розумію тих, хто чекає ОЗ, але я зупинюся на скромному тоталі.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Виграш
Євро-2020
22:00/11 чер
Туреччина - Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
163
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі