ЦСКА – «Монако». Прогноз Олексія Андронова

21:45/18 жов '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч ЦСКА – «Монако» в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Арена-ЦСКА» в Москві. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі буде забито не більше двох м’ячів.

Третя гра для «Армійського» клубу в Лізі чемпіонів. Проходити вона буде на тлі не найприємнішої історії для російського клубу. Мова про історію з Романом Єрьоменком. Та й різних пошкоджень вистачає у «Армійців», причому у провідних гравців. Незважаючи на те, що ЦСКА вдалося виграти в останньому турі Прем’єр-ліги в «Уфи», він все-таки не в тому стані, щоб представляти собою реальну силу в Лізі чемпіонів. Безумовно, спарені ігри з «Монако» вирішать долю ЦСКА в Лізі чемпіонів. І я думаю, що ЦСКА зробить основний акцент на надійність.

Навряд чи від ЦСКА в його нинішньому стані, нинішньому вигляді можна чекати великої кількості забитих м’ячів. ЦСКА спробує зіграти на нуль в обороні. Скільки часу пройшло, а ЦСКА все пропускає. Загалом, мені здається, що футбол буде досить закритим. Думаю, що гра може бути схожою на ту, що ми бачили у зустрічі ЦСКА – «Тоттенхем». Та й результат може бути таким же. Обираю ставку – «тотал менше 2,5 м’яча».

Ординар: Виграш
ЦСКА - «Монако»
18.10.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 3 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1