«Тоттенхем» – «Аякс». Прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 30 кві 2019
Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги чемпіонів «Тоттенхем» – «Аякс».

«Аякс» у попередніх раундах розклав у виїзних матчах абсолютно за грою «Реал» та «Ювентус». Гадаю, тренер Ерік Тен Хаг, якого так заслужено нахвалюють, не стане своїй команді поперек горла. В сенсі, не стане штучно стримувати свою шалену молодь. «Аякс» зараз на такому куражі, на такій впевненості у власних силах, що «Тоттенхем» виглядає максимально зручним суперником. Про більше на стадії півфіналу годі і мріяти.

Мені подобається робота Почеттіно, але проти «Аяксу» їм не допоможе головна зірка – Сон Хин Мін дискваліфікований. Це дуже серйозно, враховуючи, що останнім часом моменти «шпори» створюють майже винятково зусиллями південнокорейця. А ще не буде Сіссоко – гравець сумнівних талантів центрального півзахисника, але кращого у Почеттіно зараз нема.

Мені здається, «Аякс» знає, що має брати своє у першому матчі. Надто солодкі передумови, щоб їх ігнорувати. Тому гратимуть «аяксиди» в атаку і мають хороші шанси на перемогу.

Ординар: Виграш
ЛЧ
22:00/30 кві
«Тоттенхем» - «Аякс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0