«Тоттенгем» — «Лестер». Прогноз Івана Громікова

18:00/10 січ '16

Прогнозом на матч третього раунда Кубка Англії між «Тоттенгемом» та «Лестером» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, екс-редактор відділу британського футболу на сайті football.ua, нині постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів».

«Тоттенгем» і «Лестер» — команди, які проводять чудовий сезон в Прем’єр-Лізі та зараз можуть вважатися претендентами на чемпіонський титул. Їм доведеться зустрітися в третьому раунді Кубка Англії, а вже через три дні на тому ж «Уайт Харт Лейн» вони зійдуться знову, вже в грі Прем’єр-Ліги. І я майже впевнений в тому, що зустріч у середу буде більше важливою як для Маурісіо Почеттіно, так і для Клаудіо Ран’єрі.

Наставник «Шпор» напевно дасть зіграти футболістам з найближчого резерву, але не відмовиться від основної пари центрбеків Альдерверельд — Вертонген. Господарі мають зіграти надійно в обороні, і їм в цьому допоможе відсутність через травму Джеймі Варді. «Лестер» взагалі не забивав в останніх трьох поєдинках: не трагедія, але повернення до форми Ран’єрі має планувати на матчі чемпіонату. Це важливіше для нього.

Не здивуюся, якщо Почеттіно дасть відпочинок Харрі Кейну, і це додатковий аргумент на користь того, що ця гра не буде результативною. Букмекери так не вважають, тому дають на тотал менше 2.5 солідний коефіцієнт 2.0. Спробую скористатися цим.

Ординар: Програш
«Тоттенгем» — «Лестер»
10.01.2016 18:00 ЕЕТ
Кубок Англії
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0