«Торонто» — «Вашингтон»: прогноз і ставка. «Рептилії» продовжать надолужувати згаяне

02:00, 06 кві 2021
Боротьба за місця в плей-ін тільки починає набирати обертів. Канадці намагатимуться не зійти з переможних рейок після нищівного успіху з «Ворріорс».

Регулярний сезон поступово наближається до розв’язки, а один з постійних лідерів останньої п’ятирічки на сході в особі «Торонто Репторз» примудрився скотитися нижче плінтуса. Досі незбагненним фактом є їхній катастрофічний луз-стрик за березень, де була здобута лише одна перемога. А три поразки в перебігу цього ж місяця від найгіршої команди конференції «Детройта» – це взагалі що було?

«Візардс» без Бредлі Біла командою назвати важко і крайня гра проти «Маверікс» не вперше про це засвідчила. Крім Уестбрука, який продовжує грати сам на себе та набивати особисту статистику тріпл-даблами, виділити когось ще конкретно язик не повертається. Бо як в принципі пояснити те, що відразу два гравці стартової п’ятірки «Вашингтона» за підсумком завершують поєдинок з нулем в графі очей.

Рекордний розгром над «Голден Стейт» з різницею в 53 бали, яким вдалося закрити серію з поразок, свою лепту в плані психології зіграти повинен. Сіакам зараз виступає в ролі двигуна команди, якому здатні надати допомогу і Анунобі, і Трент, і лава запасних (як показав останній матч), а ось в стані суперника панує повний безлад в плані командної взаємодії. Самотушки Расселл не потягне канадців, які в свою чергу виносять» Столичних» вперед ногами в кожній очній битві, починаючи з 2018, а таких зустрічей піднабралося вже як дев’ять поспіль. Бути й десятій.

Ординар: Програш
НБА
02:00/6 кві
«Торонто» — «Вашингтон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі