«Торонто» — «Клівленд»: прогноз та ставка | Канадці здолають «кавалеристів»

01:30, 25 бер 2022
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Торонто Репторз» прийматиме «Клівленд Кавальєрс».

«Торонто»

Принциповий матч чекає на канадський клуб. «Торонто» знаходиться на 7-му місці Сходу, а «Клівленд» — шостий. Причому «Кавс» виграли три очні зустрічі в поточному сезоні, тому майбутній матч для «рептилій» дуже важливий. Більше того, «Торонто» програв останні три домашні матчі, хоча раніше у шести попередніх зустрічах було здобуто п’ять перемог. «Торонто» має чудовий шанс перервати неприємну серію і посилити боротьбу за шосте місце Сходу. Однак у майбутньому матчі не зіграють Анунобі та Трент. Втрати серйозні, однак і ставки високі, тим більше у «Кавс» також не все благополучно.

«Клівленд»

«Кавальерс» трохи пригальмували, вигравши лише три рази в останніх семи зустрічах. Зрозуміло, не вистачає Джаретта Аллена, але і його є ким замінити. Щоправда на виїзді «Клівленд» має серйозні складнощі. В останніх 12 матчах «Кавс» виграли лише три рази, причому двічі в Індіанаполісі. Є проблеми й із обороною. Лише у чотирьох матчах «Клівленд» на виїзді пропустив менше 110 очок. Зрозуміло, що і «кавалеристи» у кожному матчі зараз максимально мотивовані, але слабка гра на виїзді може позначитися і на цій грі.

Прогноз

У майбутньому матчі цікавою виглядає ставка на перемогу «Торонто» із форою (-3). Канадцям, по-перше, настав час переривати серію з трьох домашніх поразок, а також хоча б раз обіграти «Клівленд» у цьому сезоні, який останнім часом зовсім не феерить на чужих паркетах.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
01:30/25 бер
«Торонто» — «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі