«Торіно» – «Рома». Прогноз Габріеле Маркотті

16:00/05 гру '15

Відомий італійський футбольний журналіст Габріеле Маркотті, котрий працює на ESPN, спеціально для англомовної версії «Рейтингу Букмекерів» дав прогноз на матч 15-го туру Серії А між «Торіно» та «Ромою». Експерт вважає, що в поєдинку, який пройде в Турині, слід очікувати результативну нічию.

Дуель «Торіно» та «Роми» – зустріч команд, які в даний момент рухаються у різних напрямках. Клуб із Турину подолав смугу невдач, та видав поспіль три потужних поєдинки (один з них – в Кубку Італії). Водночас проблеми з’явилися у «Роми» – лише одна перемога в трьох останніх матчах. Спочатку вони потрапили під каток у Барселоні, а потім програли «Аталанті». Головний тренер команди Руді Гарсія перебуває під тиском з боку вболівальників. Важливі гравці нападу Салах та Жервіньйо досі в лазареті. Американський президент «Роми» Джеймс Паллотта прилетить на гру, і це спричинить додатковий тиск на команду.

А коли колективи знаходяться під тиском вони намагаються грати обережно. В цьому матчі мені подобається ставка на результативну нічию, за яку пропонують суттєвий коефіцієнт. Не будемо забувати, що впродовж сезону «Рома» виступає жахливо в обороні – на її рахунку лише два «кліншити» в 19-ти поєдинках. Оборона «Торіно», незважаючи на вражаючу гру польського захисника Каміла Гліка, виглядає не набагато краще. Тож, обираю позицію – «нічия і обидві команди заб’ють».

Ординар: Виграш
«Торіно» – «Рома»
05.12.2015 16:00 ЕЕТ
Серія А, 15-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0