«Торіно» – «Парма»: прогноз і ставка. Останній шанс для «Хрестоносців»

21:45, 03 тра 2021
Грає
В заключному поєдинку 34-го туру зійдуться борці за виживання «Торіно» і «Прама». У «Биків» справи ще не такі погані, але они повинні боротись аби врятуватись, а от для «Парми» це напевно останній шанс, аби спробувати щось змінити, тому очікую, що команди будуть боротись за 3 очки, а тому мають забивати.

«Торіно» в останніх матчах непогано набирав очки, «Бики» за останні 5 турів відбирали очки в «Юве» (2:2) і обігрували «Рому» (3:1), і це допомогло їм, адже зараз у них стільки ж очок, як у «Беневенто» що йде в зоні вильоту, але у «Биків» на 2 гри зіграно менше. Для «Парми» цей поєдинок практично останній шанс, адже команда йде передостанньою, і лише на 2 очки випереджає «Кротоне», яке вже офіційно понизилось у класі.

«Парма» дуже багато пропускає – 70 голів, і в останніх турах це було видно, програвши всі 4 останні матчі пропускавши в кожному мінімум тричі, але і забивали також в кожному матчі. «Торіно» непогано грає в атаці, тому має користатись проблемами гостей, і відриватись від зони вильоту, але і «Хрестоносці» повинні  боротись в цій грі до останнього. Тому очікую на результативний двобій за виживання.

Ординар: Програш
Серія А
21:45/3 тра
«Торіно» - «Парма»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки та грати в улюблені ігри, в той час, як в прогрес-барі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
566
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі