Топові матчі. Прогноз від Руслана Чепіля

22:00/07 кві '17

1) Ліль – Ніцца. Дуже подобається гра Ніцци в даному чемпіонаті. Команда яка не має особливих зірок, зуміла зібрати рівний склад і побудувати командну гру. Ліль більшість турнірного шляху замикав таблицю чемпіонату. Свої очки для того щоб не вилетіти він набрав, більшого їм не світить. В Ніцци є невеличкі шанси поборотися навіть за чемпіонство. Думаю цей фактор і стане вирішальним. Для надійності візьмемо фору 0 на Ніццу.
2) Фінн Херпс – Дандолк. Дандолк явний фаворит ірландського чемпіонату і втрати очок на початку чемпіонату не входили в план команди. 6 очок до Корк Сіті не дає права на помилку. Всі матчі між суперниками проходили за явної домінації Дандолк. Сумарний рахунок за останні 3 матчі між цими командами 12:0. Очікую легкого матчу. Беремо фору -1,5 на Дандолк.
3) Венло – Алмере. Венло дуже впевнено лідирує від початку чемпіонату, проте дві останні гри було не в стилі команди яка планує виходити в Вищу Лігу. Суперники помітно наблизилися до Венло, тому потрібна максимальна концентрація. Остання гра між командами на полі Алмере закінчилася з рахунком 0:2 на користь Венло. Беремо фору -1,5 на Венло.

Ординар: Виграш
+920₴
21:45/7 кві
Ліль - Ніцца
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+1030₴
22:00/7 кві
Фінн Херпс - Дандолк
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
-1000₴
21:00/7 кві
Венло - Алмере
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0