Топові матчі. Прогноз від Руслана Чепіля

19:00/09 кві '17

1) Інгольштадт – Дармштадт. Битва аутсайдерів чемпіонату Німеччини. Було б ще цікавіше якби різниця в очках була меншою. Дармштадт – остання команда чемпіонату, яка теоретично ще має шанси залишитись в Бундеслізі, але в те що команда буде вигравати від усіх дуже мало віриться. Інгольштадт команда більш організована і два виграші в попередніх турах свідчать що порох ще є. Шанси втриматись у Інгольштадту виглядають більш реалістичними. При власних вболівальниках потрібно брати 3 очки!
Кротоне – Інтер. Інтер найбільш сенсаційна команда чемпіонату. Нібито шикарний підбір виконавців і моментами гра заслуговує навіть чемпіонства… Але в самий неочікуваний момент механізм ламається. Це сталося і у матчі з Сампдорією. Кротоне може дати бій, але не більше. Шанс потрапити хоча б у Лігу Європи у Інтера залишається. Це і стане вирішальним фактором.
2) Уфа – Спартак. Вчора Зеніт фактично подарував додатковий квиточок для Спартака. Потрібно скористатися цим шансом. Спартак демонструє непогану гру. Уфа – середнячок ліги. На своєму полі команда грає дисципліновано в захисті. Легко Спартаку точно не буде. Проте клас виконавців повинен датися взнаки. Останні матчі між командами закінчувалися перемогами Уфи, тому у Спартака ще й бажання взяти реванш.
3) Локомотив – Ростов. Дві рівні команди, які продовжують боротьбу за Лігу Європи. Після участі у Лізі Чемпіонів і гучної перемоги над Баварією Ростов ніби втратив мотивацію… Команда виглядає блідо і всі матчі команди закінчуються з мінімальною кількістю голів. Але матч із головним конкурентом це нагода показати свою найкращу гру. Останні дві зустрічі між собою закінчувалися перемогами Ростову. Не розумію чому такий великий кофіцієнт на Ростов і пропоную цим скористатися.

Експрес: Програш
-1000₴
18:30/9 кві
Інгольштадт - Дармштадт
16:00/9 кві
Кротоне - Інтер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+780₴
14:00/9 кві
Уфа - Спартак
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
+690₴
19:00/9 кві
Локомотив - Ростов
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0