Топ-5 прогнозів команди «Рейтингу Букмекерів». 20 – 26 квітня

14:38, 27 кві 2020
Завершився черговий ігровий тиждень, отож «Рейтинг Букмекерів» представляє своїм читачам успішні прогнози нашої команди експертів з найбільшими котируваннями за підсумками останніх семи днів. Цього разу наш п’єдестал повністю окупував Вадим Скічко.
Топ-5 прогнозів команди «Рейтингу Букмекерів». 20 - 26 квітня

Топ-5 прогнозів команди «Рейтингу Букмекерів». 20 – 26 квітня

1. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Слуцьк» – «Білшина»

Ставка: індивідуальний тотал «Слуцьку» більше 1,5 гола – коефіцієнт 2,23 у БК Favbet

В рамках шостого туру чемпіонату Білорусі «Слуцьк» на своєму домашньому полі приймав «Білшину». Зустріч вийшла результативною і завершилася непростою перемогою господарів з рахунком 3:2.

Футбольний коментатор телеканалу «MEGOGO Футбол» Вадим Скічко, який раніше працював журналістом програми «ПРОФУТБОЛ» на «2+2», зробив успішний прогноз на це протистояння. Це найкраща ставка минулого тижня!

2. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Славія» – «Мінськ»

Ставка: обидві заб’ють – коефіцієнт 2,07 у БК Favbet

«Славія» грала на своєму домашньому стадіоні проти ФК «Мінськ» в рамках шостого туру Вищої ліги чемпіонату Білорусі. Поєдинок був достатньо результативним і завершився гостьовою перемогою столичної команди з рахунком 3:1.

Футбольний коментатор телеканалу «MEGOGO Футбол» Вадим Скічко, який раніше працював журналістом програми «ПРОФУТБОЛ» на «2+2», успішно спрогнозував голи з обох сторін у цьому матчі.

3. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Смолевичі» – «Динамо» Мінськ

Ставка: перемога «Динамо» Мінськ – коефіцієнт 1,95 у БК Favbet

Мінське «Динамо» зустрічалося з командою «Смолевичі» в гостьовому поєдинку шостого туру білоруської Вищої ліги. Футболісти столичного колективу відсвяткували перемогу з рахунком 3:1.

Футбольний коментатор телеканалу «MEGOGO Футбол» Вадим Скічко, який раніше працював журналістом програми «ПРОФУТБОЛ» на «2+2», зробив ставку на перемогу «Динамо» і виявився правим.

4. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Іслоч» – «Вітебськ»

Ставка: «Іслоч» не програє та тотал менше 2,5 голів – коефіцієнт 1,92 у БК Favbet

У матчі шостого туру чемпіонату Білорусі відбувся поєдинок, в якому зустрічалися команди «Іслоч» і «Вітебськ». Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу господарів з рахунком 2:0.

Футбольний коментатор телеканалу «MEGOGO Футбол» Вадим Скічко, який раніше працював журналістом програми «ПРОФУТБОЛ» на «2+2», зробив виграшний прогноз на це протистояння.

5. Прогноз і ставка Вадима Скічка на матч «Німан» – «Енергетик-БДУ»

Ставка: перемога «Німана» з форою 0 – коефіцієнт 1,75 у БК Favbet

Чергова виграшна ставка від нашого експерта на матч чемпіонату Білорусі. В рамках шостого туру Вищої ліги «Німан» перед своїми вболівальниками протистояв «Енергетику-БДУ». Клуб з Гродно здобув впевнену перемогу з рахунком 3:0.

Футбольний коментатор телеканалу «MEGOGO Футбол» Вадим Скічко, який раніше працював журналістом програми «ПРОФУТБОЛ» на «2+2», дав виграшний прогноз на цей поєдинок.

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0