Томаш Бердих – Кеї Нішікорі. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00, 17 лис 2015

Відома російська тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, що завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Томаш Бердих Кеї Нішікорі. Ця зустріч відбудеться у вівторок в рамках другого туру групового етапу на підсумковому турнірі року ATP. Наш експерт вважає, що чеський тенісист здобуде перемогу.

Не кращим чином виглядали Кеї Нішікорі і Томаш Бердих у стартових матчах. Японцеві взагалі нічого було протиставити Новаку Джоковичу. Кеї нарікав, що серб діставав абсолютно всі м’ячі. Потужності в японця недостатньо, щоб створити бодай якісь проблеми Джоковичу. Томаш Бердих у першому сеті намагався чіплятися в матчі з Федерером, але поступився, а в другому сеті швейцарець вже був нестримний.

За особистими зустрічами веде Нішікорі, але вони грали так давно, що особливого значення це не має. Я б все-таки відзначила той момент, що Нішікорі практично не грав останнім часом. Постійно йому заважали травми. І очевидно, що до свого кращого стану йому далеченько. Бердих, нехай і нічого не показав у зустрічі з Федерером, все-таки виглядає фаворитом. Йому подобається грати в залі. У нього є потужна гра, яка хороша для швидких кортів. Та й стан його, як здається, кращий, ніж у Нішікорі. Принаймні в Парижі він поборовся з Джоковічем. Значить, не зовсім уже й поганий чех. Варто поставити на його перемогу.

Ординар: Програш
Підсумковий турнір року ATP. Група Стена Сміта. 2-й тур
16:00/17 лис
Томаш Бердих - Кеї Нішікорі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0