«Термаліца» – «Ягеллонія». Прогноз Вадима Скічка

19:00/16 гру '15

Коментатор каналу 2+2, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує прогноз на матч польської футбольної Екстракласи між «Термаліцею» і «Ягеллонією».

За відсутності топ-чемпіонатів у футболі та регбі, спробую свої сили у польській Екстракласі. Колись я пильно стежив за цим чемпіонатом, і колега Олександр Золотогорський може підтвердити, що я був досить успішним у прогнозуванні цієї першості. 🙂

У середу зіграють новачок Екстракласи «Термаліца» та учасник цьогорічних єврокубків «Ягеллонія». Але нині ці дві команди розташовуються у середині турнірки (господарі – 13; гості – 9) і прагнуть потрапити до першої вісімки, аби далі змагатися за місця у єврокубках і не бути під загрозою вильоту.

Цей матч мав відбутися 28 листопада, але через сніг був перенесений на середину грудня. З того часу команди встигли зіграти по три гри, і «Яга» була успішнішою від свого суперника. Білостокці перемогли на виїзді «Заглембє» та «Рух», які у таблиці йдуть вище за них і програли останньому у таблиці «Гурніку», який виходить з кризи. «Термаліца» ж набрала два очки у трьох іграх. Нічиї з передостаннім «Шльонском» і тим же «Гурніком» та поразка від «Заглембє».

Якщо на старті чемпіонату «Термаліца» вдома грала успішно (три перемоги, в тому числі над чемпіоном «Лехом»), то з вересня новачки Екстракласи не перемагають вдома. «Яга», навпаки, на емоційному піднесенні через нещодавню розгромну перемогу у Хожуві 4:0. До речі, у тому матчі один з м’ячів забив наш Тарас Романчук.

У першому колі «Ягеллонія» впевнено перемогла 2:0, очікую, що нині білостокці щонайменше не програють. Цікаво, що це буде зустріч найстаршої та наймолодшої команд Екстракласи за середнім віком. Молодість має перемогти! 🙂

«Перемога «Ягеллонії» з форою 0» William Hill оцінює у 1,95. Спробуймо ризикнути!

Ординар: Програш
«Термаліца» - «Ягеллонія»
16.12.2015 19:00 ЕЕТ
Екстракляса
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0