«Тепліце» — «Спарта». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

19:00/12 сер '18

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч 4-го туру чемпіонату Чехії «Тепліце» — «Спарта» Прага. Наш експерт вважає, що гості виграють.

Ставте на перемогу «Спарти». На мою думку, це майже стовідсотковий варіант. Не збагну, чому букмекери дають коефіцієнт на рівні 2.2. Божевільні, мабуть.

Празька команда вилетіла з Ліги Європи, до футболістів застосували серйозні санкції. Клуб робить акцент на виступах у чеській лізі, тому ставить завдання – виграти чемпіонат. Колектив зараз достатньо сильний для такої мети.

Виліт з єврокубків від сербської «Суботіци» (2:3) був шоком, тому чекаю, що «Прага» почне всіх «душити» в чемпіонаті Чехії. «Вікторія» грає в груповому етапі Ліги чемпіонів, «Славія» виступатиме (в залежності від матчу-відповіді з «Динамо») або в Лізі Європи, або в ЛЧ. На два фронти клубам буде складно.

У «Спарті» це прекрасно розуміють, тому зроблять усе, щоб стабільно набирати очки. У матчі з «Тепліце» ставлю на гостей, навіть задумуватися не потрібно. Тим паче за такий коефіцієнт-подарунок від букмекерів.

Ординар: Виграш
Чемпіонат Чехії. 4-й тур
19:00/12 сер
«Тепліце» — «Спарта»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0