Тайсон Ф’юрі — Ділліан Уайт: прогноз і ставка | Якщо супротивник впав, його треба добити

23:55, 23 кві 2022
У найближчу добу відбудеться перша гучна подія в супертяжах у новому 2022-у році. Два британці, на переповненому «Уемблі», готуються видати яскравий двобій, в якому на кону стоятиме найпрестижніший з поясів.

Якось зовсім мало якісного боксу стало у спортивному кругозорі. Не сказати, що і прийдешній поєдинок має статус великого або щось близько того й тим не менш, «на безриб’ї і рак риба». Для британців, звичайно, даний двобій – гучна подія, але для решти світу не більше ніж рядове шоу, в якому підсумок заздалегідь зрозумілий. Давайте більш детально розбиратися, чи варто чекати конкурентного бою чи все ж букмекери не помилилися з виставленими котируваннями?

Хто такий Ф’юрі – всі чудово знають. Швидкий, мобільний, розумний… той, хто здатний залізти в голову і на одній тільки психології зламати суперника. Власне, Уайт, мабуть що цього й боїться, бо як пояснити той факт, що уродженець Ямайки не з’являвся ні на відкритому тренуванні, ні на традиційній прес-конференції, аби ще більше розігнати ажіотаж до протистояння й зібрати більшу касу.

Можна сказати, що в цьому плані Ділліан вчинив правильно, але й не можна не припустити і те, що ментально він «горить як фанера над Парижем». Той же Уайлдер, перед третім боєм з Ф’юрі, намагався також максимально уникати треш-току і не вступати в словесний обмін, роблячи висновки з минулих двох боїв, але було вже пізно. Тайсон та його зграя тарганів, яких він заселяє в умах суперників – це термоядерна зброя за підсумком.

Стосовно переможця, багато думок тут бути не може. Лише одним лівим боковим Уайт не здивує чемпіона. «Циганський король» повинен без проблем прорахувати алгоритм дій опонента, частіше розсмикувати з дальньої дистанції та періодично доносити свій правий прямий до цілі. У Джошуа в 2015-у все вийшло на п’ятірку – починаючи з першого раунду «страусова хода» Уайта по околицям рингу мала місце бути, а в сьомому світло остаточно згасло.

Припущу, що і Ф’юрі засипе свого британського візаві тонажем ударів й десь ближче до чемпіонських раундів (а то і дежавю крайньої битви проти Деонтея побачимо, з підсумковою 11-ою трихвилинкою), один з найкращих боксерів сучасності закрутить та доб’є претендента. Ставлю на відмашку рефері після екватора.

Ординар: Програш
Бокс
23:55/23 кві
Тайсон Ф'юрі — Ділліан Уайт
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
72
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі