Тьяго Монтейро – Хауме Муньяр: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

13:00, 27 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч Вімблдону Тьяго Монтейро – Хауме Муньяр.

Тьяго Монтейро

Монтейро не хоче вчитися на своїх помилках. Останні сезони тенісист то ненадовго вилітає із топ-100, то повертається, при цьому балансуючи на межі. Одна з головних проблем Тьяго полягає в тому, що він гравець одного покриття – ґрунт. Моментами бразилець показує непогані результати і на швидких кортах, але цілеспрямовано пропускає ATP-турніри на харді, щоб зіграти на челенджері на ґрунті. Крім цього, у Монтейро не завжди вистачає мотивації на челенджерах, останнім часом він занадто часто виходить на корт і без боротьби поступається набагато слабшим за суперників.

Монтейро – різноплановий гравець. Бразилець не зосереджується ні на обороні, ні на атаці, а діє за ситуацією і під час зустрічі може перебудовуватися. Тьяго непогана подача, він надає м’ячу обертання, варіює напрям і може вийти до сітки, якщо є така можливість. Варто відзначити роботу ніг Монтейро, він добігає за найскладнішими м’ячами і довго тримає м’яч у корті за допомогою різаних ударів чи слайсів.

Хауме Муньяр

Муньяр залишив виступи на челенджерах позаду та перебрався на ATP-турніри. Говорити про прорив іспанця не доводиться, тому що він виступає вкрай нестабільним і може програти будь-якому супернику в турі. Цього сезону Хауме кілька разів здивував успіхами на турнірах на харді, де раніше лише відбивав номер. Втім, Муньяр, як і раніше, більшість рейтингових очок набирає на профільному ґрунті.

Муньяр намагається діяти на швидких кортах агресивніше. Але здебільшого все закінчується великою кількістю невимушених помилок. Хауме не здатний вигравати легкі очки на своїх геймах, він надто прямолінійно та слабо подає. Що варто відзначити у грі іспанця, то це вкорочені удари.

Розбір поєдинку

Зустріч ґрунтовиків на траві. Невелика перевага на боці Монтейро, що непогано показав себе на трав’яних кортах. Але Муньяр знає та вміє грати проти бразильця, бо в особистих зустрічах веде 3:0. У цьому матчі не чекаю нічого іншого, окрім боротьби. Думаю, є всі шанси побачити щонайменше 4 партії.

Ординар: Програш
Вімблдон
13:00/27 чер
Тьяго Монтейро - Хауме Муньяр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Ставка без ризику» від БК 1xBet
Увага! Умови акції було змінено. Переглянути актуальний текст бонусу можна за посиланням.
343
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі