Syman vs Vitality. Прогноз і ставка Олександра Петрика

13:00, 23 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Syman vs Vitality, який відбудеться в рамках Starladder Major 2019 з CS:GO.

Берлінський мейджор стартує протистоянням команд з найнижчим і найвищим посівом на нинішньому етапі турніру. Однак чи означає це, що у Syman не буде шансів у матчі проти грізних Vitality? Я так не думаю.

Стартовий поєдинок чемпіонату такого калібру пройде в форматі BO1, який дає значний буст шансів для будь-якого андердога. Мапвето може звестися до однієї з сильних мап кожної з команд – Dust2 або Overpass. На СНД-мінорі Syman показували шикарний D2, цю мапу навряд чи забанить Vitality (а якщо таки забанить, то відкриють дорогу для ще приємніших для казахів Mirage або Vertigo), тому тут можна очікувати серйозну боротьбу!

Безумовно, Vitality – команда вищого класу, талант ZyWoo нікуди не подівся, але недавня перерва (початок серпня багато гравців проводили у відпустках) може позначитися на формі інших гравців французької команди. І це буде шансом для Syman, якщо не перемогти в матчі, то як мінімум нав’язати боротьбу.

Я знайшов дуже цікаві коефіцієнти на плюсову фору, її і виберу в цьому поєдинку.

Ординар: Виграш
Starladder Major 2019
13:00/23 сер
Syman vs Vitality
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0