«Свонсі» – «Саутгемптон». Прогноз Івана Громікова

21:45/08 тра '18

Прогнозом на матч чемпіонату Англії між «Свонсі» та «Саутгемптоном» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Це матч, який може вирішити долю обох команд в нинішньому сезоні. «Свонсі» та «Саутгемптона» зараз мають однакову кількість набраних очок, але «Святі» випереджають опонента — у них краща різниця забитих та пропущених мˋячів.

Букмекери вважають фаворитом «Свонсі». Це зрозуміло: команда Карлуша Карвальяла грає вдома, де вона здобула більшість своїх перемог. Але я віддам невелику перевагу «Саутгемптону». «Свонсі» помітно здав в останні тижні — команда виглядає приблизно такою, якою вона була до приходу Карвальяла. Жодної перемоги у восьми матчах, і все ті ж проблеми — відсутність гри в атаці. На цьому ж відрізку валлійці забили лише двічі.

«Саутгемптону» дуже не пощастило обіграти «Евертон» в суботу, команда взагалі перемогла лише раз після приходу Марка Хˋюза, але зміни у грі «Святих» помітні. Вони діють з куди більшою впевненістю у власних силах, і в останні тижні точно виглядають краще за «Свонсі». Думаю, що саме гості диктуватимуть хід поєдинку та мають кращі шанси на перемогу. В цій надважливій грі мені подобається ставка «перемога Саутгемптона» в один мˋяч або нічия» з коефіцієнтом 1.86.

Ординар: Виграш
АПЛ
21:45/8 тра
«Свонсі» - «Саутгемптон»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0