Світлана Кузнєцова – Еліна Світоліна. Прогноз Ганни Чакветадзе

15:30/21 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Світлана Кузнєцова – Еліна Світоліна у півфіналі жіночого турніру серії Premier «Кубок Кремля», який проходить в Москві. Зустріч відбудеться днем в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде затяжна, непроста боротьба.

Світлана Кузнєцова могла і в двох сетах виграти свій матч у Бабош, але як завжди її переклинило, довелося грати третій сет, в якому вона вже мала велику перевагу над суперницею. Світоліна зараз в дуже хорошій формі, що зайвий раз показав матч проти Конюх, до цього Еліна дуже швидко впоралася з Юлією Путінцевою. Світоліна – дуже небезпечна суперниця. Але у Кузнєцової в арсеналі є удари, які можуть збити ритм, а Світоліна любить щільний ударний теніс. Вона тримає високу швидкість. Така гра для неї звична.

Якщо ж Кузнєцова буде підключати різані удари, кручені, це зіб’є Світоліну. У будь-якому випадку тут повинна бути боротьба. Не уявляю, що хтось тут легко переможе. Кузнєцова хоче перемогти і потрапити до вісімки, Світоліна добре готова. Тому припущу, що в матчі буде зіграно більше 21,5 геймів.

Ординар: Виграш
Світлана Кузнєцова - Еліна Світоліна
21.10.2016 15:30 ЕЕТ
Турнір WTA. Серія Premier. 1/2 фіналу
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0