Світлана Кузнєцова – Дар’я Гаврилова. Прогноз Ганни Чакветадзе

14:00/22 жов '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Світлана Кузнєцова – Дар’я Гаврилова у фіналі жіночого турніру серії Premier “Кубок Кремля», який проходить в Москві. Зустріч відбудеться днем в суботу. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде затяжна боротьба.

Вважаю, що в фіналі буде боротьба. По-перше, по Світлані Кузнєцовій видно, що вона втомилася. По-друге, для неї це найважливіший матч. Якщо вона перемагає, то зіграє на підсумковому турнірі в Сінгапурі. Мені не здається, що Кузнєцова зможе провести весь матч на одному і тому ж рівні. У неї і так перепади в кожній зустрічі бувають. А тут ситуація особлива. Звичайно, Світлані потрібно перемагати, але просто не буде. Покриття підходить Дарині Гавриловій, воно їй досить зручне. Ви самі бачите, що з матчу в матч відбувається одне й те саме.

Начебто Кузнєцова грає на порядок сильніше суперниці, але потім щось відбувається, і вона починає втрачати концентрацію, починає сипатися. Думаю, фінал вийде неоднозначним. Гаврилова битиметься до кінця, у неї свої амбіції, ну і Кузнєцова відповідно теж. Думаю, дівчата зіграють більше 21,5 геймів. Тут доречно згадати, що в цьому сезоні вони вже зіграли трисетовий матч в Римі.

Ординар: Програш
Світлана Кузнєцова - Дар'я Гаврилова
22.10.2016 14:00 ЕЕТ
Турнір WTA. Серія Premier. фінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0