Світлана Кузнєцова – Анастасія Павлюченкова. Прогноз Ганни Чакветадзе

14:30, 27 тра 2016
Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Світлана Кузнєцова – Анастасія Павлюченкова в третьому колі жіночого одиночного розряду Ролан Гаррос, який відбудеться днем в п’ятницю в Парижі. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі Кузнєцова обіграє співвітчизницю в двох партіях.

Зустріч двох росіянок. Мені, звичайно, здається, що Кузнєцова в цій зустрічі є фаворитом. Так, з нею часом не вгадаєш: після хороших матчів слідують незрозумілі провали. Але їй подобається грати в Парижі на ґрунтових кортах. Вони непогано провела матч минулого кола. Про Павлюченкову не можу сказати, що вона зараз добре виглядає. З турецькою тенісисткою вона мучилася в минулому колі. Не думаю, що такого тенісу вистачить, щоб створити складності для Кузнєцової.

Зазвичай матчі між ними закінчуються без особливої боротьби. У Кузнєцової досить велика перевага в цих зустрічах – 4:1. Мені здається, що і зараз вона повинна виграти досить переконливо – в двох партіях. Все-таки на ґрунті у неї має бути відчутна перевага над Павлюченковою, теніс Кузнєцової більш різноманітний, краще підходить для ґрунту.

Ординар: Виграш
Ролан Гаррос. Жіночий одиночний розряд. Третє коло
14:30/27 тра
Світлана Кузнєцова - Анастасія Павлюченкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Експрес-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0