Світлана Кузнецова – Тімеа Бачинскі. Прогноз Ганни Чакветадзе

20:00/31 бер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Світлана Кузнецова – Тімея Бачинскі в півфіналі жіночого турніру категорії Premier в Маямі. Матч пройде ввечері в четвер. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде досить серйозна боротьба.

Бачинскі мені дуже сподобалася в матчі з Сімоною Халеп, розійшлася вона. Все під ліво забігає, це, звичайно, унікальний випадок. Кузнецова на цьому турнірі дуже добре подає в найвідповідальніші моменти. З Вільямс вона взагалі весь матч відмінно подавала, сама про це сказала після гри. А ось у зустрічі з Макаровою особливо добре подала з першого м’яча у вирішальних геймах.

Фаворита тут виділити складно, знаю, що і букмекери вважають, що шанси приблизно рівні. Дівчата двічі зустрічалися, в обох випадках перемогла Кузнецова, але один матч швейцарка навіть дограти не змогла. Та й матчі були все-таки доволі давно, хоча обидва гралися на харді.

Кузнецова впоралася на цьому турнірі з «ударниками», Бачинскі ж більше намагається грати на стабільність, утримує м’яч в грі. Якщо Кузнецова і Бачинскі обіграє – це буде бомба!

Я б поставила на боротьбу в цьому матчі. Вважаю, що дівчата зіграють більше 21.5 геймів. На мій погляд, у Бачінскі шанси вищі, але ставити на неї – це все-таки великий ризик. Боротьба може бути, Кузнецова тут з усіма в трьох партіях грає.

Ординар: Програш
Турнір WTA. Категорія Premier. Маямі. Півфінал
20:00/31 бер
Світлана Кузнецова - Тімеа Бачинскі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0