Суперекспрес на матчі Ліги Європи: граємо коефіцієнт 10,7

21:30/03 сер '17

У четвер відбудуться матчі-відповіді чергового раунду кваліфікації Ліги Європи: на двадцяти семи стадіонах зійдуться колективи, що мають на меті потрапити до жаданої футбольної осені. «Рейтинг Букмекерів» не може залишитися осторонь насиченого ігрового дня і пропонує зіграти суперекспрес із загальним коефіцієнтом 10,7.

«Шкендія» – «Тракай»

Ці команди вже подолали два кваліфікаційних раунди, тому можна із впевненістю казати, що ігровий тонус македонян і литовців є ідентичним. Перший матч запам’ятався футболом на зустрічних курсах із кращою реалізацією моментів гравцями прибалтійського колективу. «Шкендія» після 1:2 має відіграватися: через це господарі будуть здійснювати чималий тиск, і, на мою думку, захисні ресурси «Тракаю»  досить обмежені, щоб сподіватися на підсумкові 0:0.

Треба зауважити, що у Литві за рахунку 1:1 два футболісти македонської команди отримали червоні картки – отже, вони пропустять матч-відповідь. Тим не менш, у «Шкендії» є кому створювати и завершувати, а, зважаючи на присутній дисбаланс у захисті, обираю ставку: перемога «Шкендії» та тотал матчу більше (2,5) за коефіцієнт 2,17.

«Фенербахче» – «Штурм»

«Фенербахче» провів плідну підготовку до сезону, зустрівшись у контрольних іграх із такими міцними колективами як «Монако», «Спортінг», «Атлетік Більбао». Впадало до очей те, що стамбульський гранд намагається демонструвати жорстку дисципліну на полі, чого так бракувало у попередньому сезоні. Турецькі команди на європейській арені взагалі стали останнім часом дуже чутливими до локальних невдалих епізодів – цю тенденцію Айкут Коджаман намагається зламати.

«Штурм» у Граці тиждень тому діяв доволі сміливо, але не зміг зачепитися навіть за нічию – клас є клас. Не допоміг й кращий змагальний тонус, бо першості австрійської Бундесліги вже дано старт. У столиці Туреччини, на мою думку, захисту команді із Центральної Європи буде ще важче стримувати атакувальних гравців «Канарок», чим зумовлений мій вибір: перемога «Фенербахче» та тотал більше (2,5) за коефіцієнт 2,25.

«Альтах» – «Гент»

Минулого сезону бельгійці дісталися пізньої стадії плей-офф Ліги Європи, тому домашня нічия із «Альтахом» на власному полі мала присмак сенсації. До того ж «Генту» довелося відіграватися: лише на 70-й хвилині місцеві шанувальники видихнули із полегшенням. Втім, австрійський горішок не було зламано – справу до кінця треба доводити у четвер.

«Альтах» приймає європейських опонентів не на рідному стадіоні, а в Інсбруці. Цікаво, що австрійці у двох номінально домашніх звитягах попередніх етапів кваліфікації не перемагали: із «Сачхере» та брестським «Динамо» були зафіксовані 1:1. Тобто, казати про перевагу власного майданчика є дійсно перебільшенням. За класом «Гент» виглядає солідніше, тому мій вибір на матч: перемога «Генту» за коефіцієнт 2,2.

Експрес: Програш
Ліга Європи
18:00/3 сер
«Шкендія» - «Тракай»
Ліга Європи
20:30/3 сер
«Фенербахче» - «Штурм»
Ліга Європи
21:30/3 сер
«Альтах» - «Гент»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0