«Сток Сіті» – «Манчестер Юнайтед». Прогноз Олександра Золотогорського

14:45/26 гру '15

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтинга Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2», склав прогноз на матч 18-го туру АПЛ, в якому зустрінуться «Сток Сіті» та «Манчестер Юнайтед». Він вважає, що настав час розхитати стілець під Луї ван Галом ще більше і виділяє гравця, який має забити у ворота манкуніанців. 

Прес-конференцію Луї Ван Гала на цьому тижні не цитував тільки ледачий. Нідерландський тренер пішов з неї після епічної промови до журналістів. Ван Гал вимагав вибачень від журналістів через нищівну критику. Вони, а зокрема газета «Сан» вибачилася своєрідно. За всі невдачі, що сталися з «Червоними дияволами» цього сезону, попросила пробачення у фанів за те, що Ван Гал і досі тренер «Манчестер Юнайтед».

За такої психологічної атмосфери годі чекати від МЮ позитивного результату. Тим більше, суперник – «Сток Сіті». Команда, яку аж ніяк не можна недооцінювати. Команду, що володіє елітною групою атаки. Попри те, що забиває мало. «Гончарі» нерезультативні? Ок! Отже в матчі з МЮ виправлять власну статистику.

До того ж, варто говорити про величезні проблеми в захисті манкуніанців. Багато травм. Вони навіть змушені відкликати з оренди Блеккетта. Ви розумієте глибину проблеми?!!

Думаю, що «Сток» заб’є. Можливо, неодноразово. Мені подобається ставка на індивідуальний тотал господарів більше 1. З можливістю повернення на Pari Match. За це непогано платять. Коефіцієнт – 2.15.

А ще знову хочу вгадати голеадора. Я вас вже втомив цією ставкою, але продовжу. Минулого разу сталося повернення, через те, що гравець пошкодився просто напередодні матчу. Тепер, сподіваюся, цього не станеться, і Джердан Шакірі відкриє лік своїм голам за «Сток Сіті». Зробити це проти «Манчестер Юнайтед» – дуже почесно! В останній грі проти «Крістал Пелес» Шакірі був як завжди активний. Пенальті і єдиний гол «Стока» прийшов після його навісів з флангу. На рахунку швейцарця 6 ключових передач і 4 удари по воротах. Сподіваюся, що цього разу його постріли не заблокують.

На гол Шакірі William Hill дає 4.4. Якщо вже дуже любите ризик і авантюру спробуйте гол з-за меж штрафного майдан Шакірі ж ударіще!!!). Є навіть так ставка. Там коефіцієнт – 15! Але це вже для шанувальників лотерей. Обмежуся простою ставкою на будь-який гол.

Ординар: Виграш
АПЛ
14:45/26 гру
«Сток Сіті» - «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
АПЛ
14:45/26 гру
«Сток Сіті» - «Манчестер Юнайтед»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0