«Сток» – «Сандерленд». Прогноз Івана Громікова

17:00/15 жов '16

Прогнозом на матч Прем’єр-ліги між «Стоком» та «Сандерлендом» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Матч двох останніх команд чемпіонату. Ні «Сток», ні «Сандерленд» поки не виграли жодного поєдинку, тому я не стану прогнозувати перемогу комусь з них у очній зустрічі. Взагалі, і «Гончарі» часів Марка Хˋюза, і «Сандерленд» кожного з останніх тренерів вже звикли у подібному стилі входити в сезон. Останнім завжди вдається зберегти собі місце в еліті на фінішному відрізку, «Сток» взагалі фінішує девˋятим.

Думаю, що «Сток» своїх проблем знову уникне, по «Сандерленду» питання стоятиме завжди, але це все справа перспектив, а не очного протистояння. «Сток» в останніх матчах виглядав краще, але під питанням участь у грі Джо Аллена, тому називати господарів великими фаворитами не стану. Краще взагалі відійти від питання результату та поставити на те, що обидві команди зможуть забити. «Сандерленд» це робить регулярно (маючи Джермейна Дефо), в останніх чотирьох іграх забивали і підопічні Хˋюза. Зрозуміло і те, що в такій грі конкурентів першої перемоги бажають як одні, так і інші. Тому будуть атакувати — настільки, наскільки спроможні.

Обираю варіанти «обидві забˋють» за 1.91.

Ординар: Програш
«Сток» - «Сандерленд»
15.10.2016 17:00 ЕЕТ
АПЛ
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0