Стен Ваврінка – Олександр Звєрєв. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/25 вер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Стен Ваврінка – Олександр Звєрєв в фіналі чоловічого одиночного розряду St. Petersburg Open 2016. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі переможе швейцарець у двох партіях.

Привіт, друзі!

Сьогодні відбудеться фінал St. Petersburg Open. Зустрінуться швейцарець Стен Ваврінка, переможець US Open, і юний, талановитий тенісист Олександр Звєрєв.

Я буду вболівати за Звєрєва, але мені здається, що виграє Стен Ваврінка в двох партіях. Все-таки, мені здається, що ще не вистачає стабільності і віри у власні сили Звєрєву, хоча, на мій погляд, це майбутня перша ракетка світу, але поки що йому буде складно змагатися зі Стеном. Вам міг сподобатися його матч з Томашем Бердихом в півфіналі, але все-таки Бердих зараз знаходиться не в найкращій формі, він занадто багато помилок допускає, не завжди подає з першого м’яча.

У Стена на цьому турнірі завжди затяжний один сет, зазвичай перший, а потім в другому він легше розбирається зі своїми суперниками. Гравець виграв US Open, з трьох фіналів «Великих шоломів» він виграв три титули, навряд чи він упустить можливість виграти ще один, нехай не такий крутий турнір, але все одно – у нього є певні амбіції, і поступатися юному супернику він не хоче, тому я припускаю, що Ваврінка виграє в двох партіях.

Ординар: Програш
Стен Ваврінка - Олександр Звєрєв
25.09.2016 16:00 ЕЕТ
St. Petersburg Open 2016. Чоловічий одиночний розряд. фінал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0