Стен Ваврінка – Кей Нісікорі. Відеопрогноз Ганни Чакветадзе

23:59, 09 вер 2016

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Стен Ваврінка – Кей Нісікорі в півфіналі чоловічого одиночного розряду US Open, який проходить в Нью -Йорку. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі буде зіграно більше 39,5 геймів.

Привіт! Я щиро сподіваюся, що ви продовжуєте стежити за US Open. Завтра буде захоплююча зустріч, чоловічий півфінал, в якому Стен Ваврінка зіграє з Нісікорі. Думаю, що тенісисти зіграють більше 39,5 геймів.

Взагалі тенісисти були аутсайдерами в своїх чвертьфінальних поєдинках, але зіграли краще, ніж опоненти. Особливо мене здивував Кей Нісікорі, який настільки бився до кінця і самовіддано – і ритм гри міняв, і в подачі додав, і був дуже спокійний в вирішальних моментах.

Стен Ваврінка на цьому турнірі, якщо взагалі абстрагуватися від чвертьфінального матчу проти Дель Потро, своєю грою трохи засмучує, тому що було дуже багато невимушених помилок. Не можу сказати, що він зіграв ідеально проти Дель Потро. Швидше він був краще готовий фізично і тактично. Грав постійно в слабку точку Дель Потро, і в кінцівці вже аргентинця не вистачило в плані фізики.

Але Нісікорі готовий добре. Думаю, що мучитимуть один одного в цьому матчі тенісисти і зіграють більше 39,5 геймів.

Ординар: Виграш
US Open - 2016. Чоловічий одиночний розряд. 1/2 фіналу
23:59/9 вер
Стен Ваврінка - Кей Нісікорі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0